ELIA AB, Kalmar

Engelska vägen 8
393 56 KALMAR

Telefon: 0480-42 00 10
Fax: 0480-42 00 22

Jan Höckerfelt
0709-40 51 70
jan.hockerfelt@elia.se

Niclas Höckerfelt
0709-40 51 93
niclas.hockerfelt@elia.se

Tim Ottosson, projektledare tele/säkerhet
0709-40 51 82
tim.ottosson@elia.se

Johan Kling, projektledare
0709-40 51 72
johan.kling@elia.se

Albin Svensson, projektledare
0709-40 51 81
albin.svensson@elia.se

Adam Gustafsson, kalkyl
0709-40 51 92
adam.gustafsson@elia.se

Linda Lövström, administration
0706-46 72 67
linda.lovstrom@elia.se

Mårten Sahlström, konstruktör
0706-46 72 70
marten.sahlstrom@elia.se

Senny Simonsson
0709-40 51 73
senny.simonsson@elia.se

Pontus Strömqvist
0709-40 51 74
pontus.stromqvist@elia.se

Anders Johansson
0709-40 51 75
anders.johansson@elia.se

Billy Johansson
0709-40 51 76
billy.johansson@elia.se

Conny Celid
0709-40 51 77
conny.celid@elia.se

Anton Martinsson
0709-40 51 78
anton.martinsson@elia.se

Marcus Johansson
0709-40 51 79
marcus.johansson@elia.se

Jonathan Block
0709-40 51 80
jonathan.block@elia.se

Martin Joelsson
0709-40 51 83
martin.joelsson@elia.se

Johan Eliasson
0709-40 51 85
johan.eliasson@elia.se

Torbjörn Sjöberg
0709-40 51 88
torbjorn.sjoberg@elia.se

Victor Brandt, säkerhetstekniker
0709-40 51 91
victor.brandt@elia.se

Thomas Nilsson, säkerhetstekniker
0709-40 51 94
thomas.nilsson@elia.se

Loa Andersson, säkerhetstekniker
0709-40 51 97
loa.andersson@elia.se

Johan Hofverberg, säkerhetstekniker
0709-40 51 98
johan.hofverberg@elia.se

Andreas Barman
0709-40 51 99
andreas.barman@elia.se

Martin Backholm
0722-40 99 30
martin.backholm@elia.se

Joakim Andersson
0722-40 99 31
joakim.andersson@elia.se

Simon Stjernkvist
0722-40 99 32
simon.stjarnkvist@elia.se

Joakim Olström
0722-40 99 36
joakim.olstrom@elia.se

Ale Degerheim
0722-40 99 38
ale.degerheim@elia.se

Viktor Hiorth
0722-40 99 39
viktor.hiorth@elia.se

Anders Nordborg
0725-63 32 01
anders.nordborg@elia.se

Filip Jirhall
0725-63 32 02
filip.jirhall@elia.se

Daniel Ross
0725-63 32 04
daniel.ross@elia.se

Amel Hamzic
0725-63 30 06
amel.hamzic@elia.se

Clint Melton
0725-63 30 07
clint.melton@elia.se

Hampus Magnusson
0725-63 32 08
hampus.magnusson@elia.se

Alfred Nikqi Helgesson
0725-63 32 09
alfred.helgesson@elia.se

Wille Dewerud
0709-40 51 96
wille.dewerud@elia.se

Noa Swärdström
0706-46 72 66
noa.swardstrom@elia.se

Isak Magnusson
0706-46 72 68
isak.magnusson@elia.se

Hugo Magnusson
0706-46 72 69
hugo.magnusson@elia.se

August Andersson
0706-46 72 71
august.andersson@elia.se

Magnus Avelin
0706-46 72 73
magnus.avelin@elia.se

Tim Hübinette
0709-40 51 86
tim.hubinette@elia.se

Richard Carlsson
0709-40 51 84
richard.carlsson@elia.se